Fundacja organizuje dwa różne-tematycznie wydarzenia: Upgrade Your Speaking i Upgrade Your Relation

Adresaci naszych działań

Upgradebuzz to Fundacja, która poprzez swoje wydarzenia chce zmieniać świat na lepszy – bardziej świadomy i dojrzalszy. Główna idea, która przyświeca naszej marce to nauka przez praktykę. Dzisiaj o standardzie życia decydują umiejętności, których nikt nie nauczył nas w szkole. Kończymy studia i wciąż daleka droga przed nami do samodzielnego, odważnego i świadomego życia. Patrzymy na świat i widzimy, że potrzebuje on możliwości nauki praktycznych umiejętności bardziej niż kiedykolwiek. Mamy pomysł jak to zmienić! : )

Fundacja Upgradebuzz jest organizacją edukacyjną i wychowawczą, tworzącą możliwości do nabywania umiejętności praktycznych. Celem Fundacji jest zachęcenie i zwiększenie możliwości ludzi do aktywności społecznej, w tym w szczególności do uczestnictwa w wydarzeniach edukacyjnych oraz do organizowania i prowadzenia projektów społecznych.

Nasza Idea

Wierzymy, że człowiek uczy się najszybciej poprzez próbowanie i doświadczanie skutków tych prób na własnej skórze. Ważną rzeczą dla nas jest to, żeby każdy czuł się dobrze i dzięki temu efektywniej chłonął wiedzę. Pasjonuje nas różnorodność światopoglądowa i w naszym przekonaniu właśnie ona daje nieskończone możliwości rozwoju.

Nasza Misja

Twórzmy środowisko, w którym łatwo będzie nauczyć się praktycznych umiejętności, zmieniających nasze życie z chwilą ich zastosowania. Dołącz do nas! Tworzymy poligon do nauki w praktyce. Wykorzystujemy do tego organizowane przez nas wydarzenia, naszą społeczność, wewnętrzną kulturę oraz wiedzę ekspertów popartą badaniami i doświadczeniem.

Historia Upgradebuzz

Pomysł zrobienia czegoś inaczej, złamania dotychczasowej konwencji znanych nam eventów zrodzi się, kiedy pojawiła się w nas potrzeba. Dokładnie w maju 2015 r. rozpoczęliśmy działania na rzecz drugiego człowieka. Złączyliśmy moc naszych doświadczeń i kompetencji i tak powstał Upgradebuzz 29.06.2015 r. odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu Upgrade Your Speaking. Wyciągając wnioski z potrzeb członków naszej społeczności stworzyliśmy kolejny event Upgrade Your Relation! 19.05.2016 r. otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Szczecin Business Awards w kategorii Debiut Roku. Dotychczas działaliśmy pod Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości a dnia 7.02.2017 r. zarejestrowaliśmy Fundację Upgradebuzz.

Dowiedz się więcej o naszych celach pobierając statut fundacji Upgradebuzz

Pobierz statut

Zespół upgradebuzz

Joanna Cieślik

Prezezes

Kreatorka eventów. Odpowiada za wszystkie funkcje zarządzania. Dowodzi armią ekspertów i prelegentów, dba o komunikację i social media.

Zobacz profil

Stanisław Kunz

Wiceprezes

Odpowiedzialny za wizję marki, wizerunek i identyfikację wizualną fundacji Upgradebuzz. Pomysłodawca formuły wydarzeń.

Zobacz profil