Upgrade Your Relation

Interaktywny spektakl podczas którego oprócz dobrej zabawy zajrzysz w głąb siebie i zrozumiesz mechanizmy, które rządzą Twoimi emocjami.

Weź udział

Opis wydarzenia

Upgrade Your Relation – Interaktywny spektakl podczas którego oprócz dobrej zabawy zajrzysz w głąb siebie i zrozumiesz mechanizmy, które rządzą Twoimi emocjami. Dzięki wiedzy eksperta i uczestniczeniu w dyskusji poprawisz swoje relacje z najbliższymi i nauczysz się skuteczniej poznawać nowych ludzi.

Przyjdź do nas i ucz się na własnych, niepowtarzalnych doświadczeniach. Poznaj nowe osoby na wydarzeniu, które właśnie temu służy. Przeżyj emocjonującą przygodę i zdobądź wiedzę. To ty wiesz najlepiej co jest Ci potrzebne, dlatego sam zadecyduj czego tym razem chcesz się nauczyć. Wnieś wartość udzielając feedbacku razem z ekspertem. A wszystko to przy filiżance ciepłej kawy w atmosferze równości i luzu.

6 inscenizacji

Aktorzy wcielają się w postaci i przedstawiają trzy róże od siebie historie z życia wzięte. Każda inscenizacja jest odgrywana podwójnie. Dlaczego? przyjdź i się przekonaj.

Studium przypadku

Po odegranej scenie Ekspert wydarzenia (psycholog, psychoterapeuta) omawia najczęstsze błędy jakie popełniamy, na konkretnym przykładzie.

Dyskusja

Wspólnie z Ekspertem omawiamy zaistniałą sytuację, to czas kiedy możemy podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Ćwiczenia

Wykonując ćwiczenia oprócz dobrej zabawy zajrzysz w głąb siebie i zrozumiesz mechanizmy, które rządzą Twoimi emocjami.

Wiedza eksperta

Ekspert, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas wydarzenia, mamy sposobność zadania pytania i rozmowy z psychologiem.

Networking

Animowany networking ułatwia poznanie drugiej osoby. Gwarantujemy, że z naszych wydarzeń wyjdziesz bogatszy o nowe znajomości.

Galeria Zdjęć

Upgrade Your Relation
Columbus Coffee
Upgrade Your Relation
Columbus Coffee
Upgrade Your Relation
Columbus Coffee

Najbliższe wydarzenia Upgradebuzz

20/12/16

Upgrade Your Speaking vol.13

Weź udział
19/12/17

Upgrade Your Speaking PRO vol.1

Weź udział
15/11/16

Upgrade Your Relation vol.7

Weź udział